Rizayeva Gulnoza Mahmudovna

Ish boshqaruvchi

+998946600997
G.rizayeva@yait.uz

Melikmurodov Botir Nabijonovich

Bosh yuridik maslahatchi

+998973513200
b.melikmurodov@yait.uz

Xudoybergenov Shonazar Jonibekovich

Xo'jalik bo'limi boshlig'i

+998903259555
Sh.xudaybergenov@yait.uz

Yormuhammatov Ermuhammat Bekniyoz o‘g‘li

Bosh hisobchi

+998983611141
e.yormuhammatov@yait.uz

Meliziyayev Islombek Ikromjon o‘g‘li

Innovatsion loyihalarni jalb qilish, baholash va saralashni tashkil etish bo‘limi boshlig‘i

+998935770557
i.meliziyayev@yait.uz

Sharifov Shahobjon Sharifovich

“Yashnobod” innovatsion texnopark Direksiyasi DUK direktori

+998 (71) 203-32-23
sh.sharifov@yait.uz

Raxmatullayeva Zulayxo Tulamatovna

Xodimlar bo‘yicha bosh mutaxassis

+998 90 940 81 08
z.raxmatullayeva@yait.uz

Abdullayev Fathulloh Qahramonovich

Biznes inkubator bo`lim boshlig`i

+998935475599
f.abdullayev@yait.uz

Olimov Temurbek Rizo o‘g‘li

Direktorning birinchi o‘rinbosari

+998909191510
t.olimov@yait.uz

Ruxsora

Matbuot xizmati mutaxassisi

+998998868292
ruxsoraurinbayeva1@gmail.com