Dasturda 18 yoshdan kichik bo‘lmagan tashabbuskor yoshlar, talabalar, tadbirkorlar va ilmiy xodimlar qatnashishlari mumkin.
✅Uch oy davom etadigan dastur qatnashchilari o‘z ilmiy g‘oyalarini biznes modelga aylantirish va hayotga tatbiq qilish, investorlar bilan ishlash bo‘yicha amaliy mashg‘ulotlar oladilar.
📌Mashg‘ulotlar O‘zbekistonning yetakchi mahalliy va xalqaro mutaxassislari tomonidan olib boriladi, qatnashchilarga tajribali biznes-ustozlar biriktiriladi.
✏️Dastur marketing boshqaruvi, moliyaviy boshqaruv, biznes operatsiyalar, raqamlashtirish va electron platformalardan samarali foydalanish, huquqiy savodxonlik va soliqchilikka oid mavzularni o‘z ichiga oladi.
🤝Dastur so‘ngida «Demo-kun» tadbiri o‘tkaziladi. Unda ishtirokchilar o‘z loyihalari hamda biznes rejalarini investorlarga taqdim qilishlari mumkin.

Яшнабадский инновационный технопарк при Министерстве Инновационного Развития объявляет о программе "Бизнес-инкубатор"
Программа открыта для молодых лидеров, студентов, предпринимателей и исследователей не младше 18 лет.
✅Участники трехмесячной программы получат практическое обучение тому, как превратить свои научные идеи в бизнес-модель и реализовать их, а также как работать с инвесторами.
📌Тренинг будут проводить ведущие местные и международные эксперты из Узбекистана, К участникам будут прикреплены опытные бизнес-наставники.
✏️ Программа охватывает такие темы, как управление маркетингом, финансовый менеджмент, бизнес-операции, цифровизация и эффективное использование электронных платформ, юридическая грамотность и налогообложение.
🤝По окончании программы состоится демо-день. Участники могут представить инвесторам свои проекты и бизнес-планы.